Naše masérky

VIP Erotic Massage Prague

Erotic Massage Prague

Erotic Massage Prague

Dovolujeme si Vás pozvat do diskrétního salonu Erotické masáže Praha na VIP erotické masáže v Praze 2, v těsné blízkosti stanice I. P. Pavlova.

U nás se Vám dostane jedinečné erotické masáže!

Prostředí salonu Erotic Massage Prague

Masérky našeho masážního salonu VIP Erotic Massage Prague – jsou speciálně vyškolené a certifikované. Nabídka Erotické masáže Praha je vskutku pestrá. Masérky nabízejí:

erotické masáže, tantrické masáže, nuru masáže a VIP masáž.

Diskrétní prostředí salonu Erotic Massage Prague nabízí 3 útulné pokojíčky vybavené masážními matracemi, neonovým osvětlením a aromatickými vůněmi. Na rozdíl od privátu, kde Vás slečny odbydou, se Vám naše masérky věnují celou hodinu či hodinu a půl, dle Vašeho výběru.

Jak masérka masíruje?

Během erotické masáže v salonu VIP Erotic Massage Prague masérka používá celé své tělo (jde o tzv. masáž tělo na tělo) a zakončuje masáž do vyvrcholení rukou nebo svými prsy. Během masáže se můžete masérky dotýkat nebo si povídat, to vše záleží na pouze Vás. Dále máte možnost si vybrat, co bude mít masérka na sobě. Masérka může erotické masáže provádět v erotickém prádle nebo zcela nahá, podle Vaší preference.

Jaký je průběh erotické masáže?

Po sprše, která muže být i společná, se odeberete do připraveného pokoje, kde hraje relaxační hudba a intimní osvětlení zvyšuje erotickou atmosféru. Nahá masérka si Vás položí na vyhřátou matraci a za pomoci emulze a oleje začne masírovat a uvolňovat Vaše tělo. Pro stimulaci touhy a erotické fantazie masérka využívá k masáži celé své tělo. Pomalými a táhlými pohyby se věnuje hlavně erotogenním zónám a penisu, pro zvýšení chtíče zapojí masérka i svá prsa.

Během masáže cítíte hebkou pokožku masérky, při masáži penisu se Vám masérka dívá svůdným pohledem do očí, vzrušeně sténá a přivádí Vás do slastného orgasmu. Budete mít pocit, jako že jste v ráji. Masérka Vás tak hýčká, že nebudete chtít odejít. Po skončení masáže se Vám dostane absolutní péče. Vaše uspokojení je pro naše masérky to nejdůležitější.

Těšíme se na Vaši návštěvu našeho VIP salonu Erotic Massage Prague!

Získáte jedinečný zážitek, který si budete chtít určitě zopakovat!